Vraný přišlo o předsedu Lišku, musel odstoupit

08.07.2010 18:35

Vraný – Fotbalový klub Sokol Vraný se otřásl v základech. Muž, který stál výraznou měrou za jeho posledními úspěchy a postupem do I. A třídy, odstoupil na valné hromadě oddílu z funkce předsedy.

Radka Lišku k tomu vedly zdravotní problémy, kvůli nimž není schopen dál svou funkci vykonávat.

Lišku nahradí dosavadní člen výkonného výboru Pavel Patč, což potvrdil sekretář Sokola Zdeněk Šubrt. „Pan Liška má vážné zdravotní potíže, proto ta změna. Lidé už sice vyprávějí i jiné věci, ale já říkám pravdu. Tečka,“ odmítl Šubrt jakékoliv spekulace.

Přiznal ale, že Liškův odchod je závažnou ztrátou. Vždyť Vraný dokázalo sehnat v poslední době spoustu peněz a mluvilo se o tom, že jeho rozpočet je pomalu na divizní úrovni. „Sponzoři a náš příjem z autobusů zůstanou, pan Liška navíc slíbil pomoc, pokud mu to zdraví dovolí.

Diskusní téma: Vraný přišlo o předsedu Lišku, musel odstoupit