Vraný povede ikona klubu - Michal David

15.09.2010 13:27

Vraný – Vedení fotbalistů Sokol Vraný ve středu oficiálně potvrdilo, že ukončilo spolupráci s trenérem Břetislavem Wozniakem.

Sekretář Miroslav Šubrt jako hlavní důvod rozchodu uvedl, že se pohledy vedení a trenéra na řešení fotbalových problémů rozcházely. „Více se k tomu nechci vyjadřovat, prostě jsme se neshodli,“ uvedl Šubrt.

Sokol začne hledat nového trenéra, ale nechce nic uspěchat. Čekají ho dva těžké duely na stadionech soupeřů (Dobřichovice, Sedlčany) a minimálně v tom prvním povede celek jeden z nejzkušenějších fotbalistů mužstva – dříve útočník, poté tvůrce hry a nyní stoper Michal David.

Jednoho z nejlepších fotbalistů okresu posledních patnácti let by tým měl respektovat, ovšem jak dlouho v pozici hlavního kouče zůstane, na to ve Vraném ještě odpověď neznají. „Chceme, aby další volba trenéra už byla tím pravým ořechovým. proto nedokáži říci, zda Michal povede mužstvo jedno kolo nebo do mkonce podzimu. Teprve se uvidí,“ dodal Zdeněk Šubrt.

Diskusní téma: Vraný povede ikona klubu - Michal David