Vraný opět mění trenéra, Grabmüllera střídá Wozniak

05.02.2010 15:04

Vraný - Po půldruhém roce opět mění trenéra fotbalový klub Sokol Vraný. A opět ve chvíli, kdy je na tom A mužstvo docela dobře. Karla Grabmüllera, jenž s týmem okupuje coby nováček 12. místo tabulky I. A třídy, vystřídá severočeský fotbalový odborník Břetislav Wozniak.

Šedesátiletý matador přichází z místa šéftrenéra dorostu FK Ústí nad Labem, jehož áčko dokonce vedl ve II. lize. Má za sebou i štace v Americe, Neštěmicích, Děčíně, tedy samé dobré adresy. je strýcem bývalého borce Baníku Ostrava Wozniaka. „Změnu zatím komentovat nechci, prostě jsme se k ní rozhodli. Dost i měníme kádr, v němž budeme mít ze severu republiky hodně hráčů,“ uvedl předseda klubu Radek Liška.

Wozniak povede Sokol Vraný poprvé v neděli, když hraje na turnaji v Lounech proti místnímu béčku. jeho asistentem zůstane Josef Jenč, který bydlí rovněž v Ústí.