Lídr Vranému vrátil letní překvápko

27.05.2010 10:54

Vraný - Dál mají složitou situaci v I. A třídě, protože středeční dohrávku s lídrem tabulky nezvládli. Hradištko vranskému Sokolu vrátilo nečekanou letní domácí prohru 0:2 stejným výsledkem. „Tehdy ale byli ještě na dovolené. Dnes mají silnější tým a fotbal opravdu hrají výborně,“ uznal asistent kouče domácích Josef Jenč.

Vraný poznalo, že soupeř nevyhrává na jaře jen tak. Okleštěný kádr Sokola, v němž scházeli zranění Bauer, Šafránek i Sedláček, nečekal aktivitu protivníka, navíc neuhlídal dvě největší hvězdy protivníka. Nejprve ho nachytal krásně zakončivší Štengl a v závěru půle i Šimonovský.

Vranští ale marní nebyli, hlavně po obrátce, jenže řada nadějných možností skončila nedůrazným zakončením. „Hraje se na góly, v těch byl soupeř lepší. Předvedl u nís vysokou kvalitu, nicméně si myslím, že za aktivitu ve druhé části jsme si bod zasloužili,“ mínil Josef Jenč.

Vraný – Hradištko 0:2 (0:2). Branky: 16. Štengl, 40. Šimonovský. Rozhodčí: Kubeška.

Vraný: Jochman – Suchý, David, Kalík, Maliňák – Trejbal (63. Volf), Mrvík, Matoušek, Urban – Lubas, Rešl.