IV. TŘÍDA B: Tři body si odvezli na valníku

20.06.2010 15:39

Kladensko - Na valníku v maskách přijeli Vranští do Vrbičan, kde před 70 diváky padlo jedenáct branek.

"FOTOGALERIE ZE ZÁPASU ZDE"

Domácí dali tři, z toho dvě z desítek (obě Procházka, Posekaný), zatímco hosté se prosadili osmkrát (Fojt 2, Beránek 2, Kubík 2, Pazdera, Němec). Půli ale prohráli 0:1. Zakladatelem béčka Vraného byl zesnulý Josef Dryják a právě jemu pohár pro vítěze soutěže věnují.

V pohodovém utkání držely v poločasu Blevice v Uhách remízu 1:1, pak ale dostaly bůra (R. Novák 2, M. Hájek, Jansa, J. Černý z PK). Tuřanské poslal na Zichovci dvakrát do vedení Trapp, druhou ztrátu však domácí smazali až v nastavení (Kemr, Husák).

Zaslouženou výhru 3:0 si odvezla Pozdeň z Černuce, kde se dvakrát trefil P. Štěpánek, jenž už nastřílel 40 branek (A+B). Jednu přidal M. Cífka.

Dvěma zásahy Zaňáka uspěly Zákolany ve Zlonicích, kde mohly vyhrát i výrazněji.

Neuměřice vyhrály poločas v Otvovicích, nakonec si ale odvezly šest fíků a také černého Petra pro nejhorší tým Kladenska.

Tomu nakonec těsně unikly Třebichovice, jež doma plichtily s Jedomělicemi.

Výsledky: Zichovec B-Tuřany B 2:2, Otvovice B-Neuměřice B 6:1, Vrbičany-Vraný B 3:8, Zlonice B-Zákolany 1:2, Uhy-Blevice 5:2, Černuc B-Pozdeň B 0:3, Třebichovice B-Jedomělice B 1:1.

Diskusní téma: IV. TŘÍDA B: Tři body si odvezli na valníku